Jeśli planujesz ślub na 2018 rok to powinnaś wiedzieć o nadchodzących trendach weselnych. Wybór odpowiednich kolorów na dzień ślubu jest bardzo istotny, ponieważ to część ogólnego stylu i motywu, który próbujesz utworzyć. Mi osobiście bardzo podobają się nowości na sezon 2018 i myślę, że Ty również je pokochasz! Oto czego można oczekiwać w kwestii kolorów na ślubach w 2018 roku.

1. Brudny róż i zieleń

Ta kombinacja kolorów daje nieograniczone możliwości w dekoracjach. Cała sala weselna może być ubrana w te barwy. Poza tym brudny róż stanowi świetny kompromis dla tradycyjnego różowego, ponieważ nie jest aż tak kobiecy.

 

 

2. Lawenda i lilia

Myśląc o tych dwóch kolorach, można stwierdzić, że jest to po prostu „fioletowy”, ale to coś więcej. Lawenda oferuje lekkość i elegancję, a lilia zapewnia świeży wygląd. Połączenie tych dwóch sprawia, że ​​wizualnie będzie to bardzo interesujące.

 

 

3. Brudny niebieski i krwista czerwień

Pomimo, że te dwa kolory wyglądają bardzo jesiennie, mogą wyglądać pięknie w każdym sezonie. Istnieje nieoczekiwana jakość tej kombinacji – przyciąga ogromne zainteresowanie, a poza tym wygląda niezwykle elegancko.

 

 

4. Czarny, biały i złoty

Ta mieszanka kolorów to prawdziwy klasyk. Złoto oczywiście dodaje blasku i połysku, czego niestety nie może nam zapewnić podstawowa kombinacja czarni z bielą. To połączenie natomiast, zapewni Twojemu weselnemu wnętrzu elegancki wygląd.

 

 

5. Odcienie niebieskiego

Ta zabawa kolorami jest cudowna, ponieważ nie musisz wybierać tylko jednego odcienia. Wybór kwiatów w kolorze niebieskim jest niestety bardzo ograniczony, więc twoje inne dekoracje i strój będą głównym sposobem na uzyskanie tej palety kolorów. Można przystroić niemal całą salę, w dowolnym sezonie i tak naprawdę bez większego wysiłku osiągamy delikatny i piękny efekt.

 

 

6. Kolor czerwony w stylu vintage i brzoskwiniowy

Ta kombinacja kolorów sprawia, że ​​osiągniemy bardzo energetyczny i świeży wygląd. Ilość kwiatów w tych barwach jest obfita, podobnie jak innych elementów wystroju. W zalezności od tego, który kolor uznasz za dominujący, możesz nadać swojemu weselnemu wnętrzu delikatniejszy bądź bardziej zdecydowany charakter.

 

 

7. Granat i bladofioletowy

 

 

8. Szampan i czerwone wino

 

 

Zdjęcia: Pinterest