Polscy projektanci tworzą wyjątkowe suknie ślubne. Dominują klasyczne fasony, ale nie brakuje także nowoczesnych rozwiązań, które sprostają gustom najbardziej wymagających panien młodych.

Karolina Twardowska Atelier

Sukces sukien Karoliny Twardowskiej  tkwi w prostocie i detalu. Panna młoda to subtelna, ale zarazem odważna kobieta, nie obawiająca się stawiać na proste rozwiązania – w nich bowiem tkwi największe piękno. Delikatność i zwiewność sukienek podkreślana jest przez precyzyjny krój, wykończenie oraz interesujące odcienie materiału – w projektach Karoliny Twardowskiej znajdziecie łamaną biel, écru oraz krem. W 2018 roku kolekcja Karoliny Twardowskiej utrzymana jest w stylu boho i nonszalanckiego romantyzmu.

ateliertwardowska.com

Agata Wojtkiewicz

Suknie wychodzące spod ręki Agaty Wojtkiewicz to przede wszystkim perfekcyjne kroje oraz zgodność z aktualnym trendami. W najnowszej kolekcji projektantki znajdziemy nowoczesny minimalizm, zamknięty w ekskluzywnej i nieoczywistej formie, do którego Agata Wojtkiewicz dodała także szczyptę romantyzmu.

agatawojtkiewicz.pl

Szyjemy Sukienki

Marka, może bardziej wam znana, tworząca modę ślubną dla kobiet poszukujących „tego czegoś”, chcących czuć się wyjątkowo, lekko i wygodnie, ale też „po swojemu” – z charakterem, ale ubranych, a nie przebranych. Sukienki łączą w sobie luz i bezpretensjonalność, spodobają się zarówno twardo stąpającym po ziemi realistkom jak i chcącym mieć wszystko księżniczkom.

szyjemysukienki.pl

Po Prostu

Sukienki Po Prostu to propozycja dla panien młodych kochających minimalizm z lekką nutą szaleństwa. Najnowsza kolekcja inspirowana jest stolicami świata, ponieważ wg projektantki to właśnie miasta są w stanie odzwierciedlić niezgłębiony charakter kobiety, każde z nich jest inne, niepowtarzalne, bogate w piękno tradycji, architektury i krajobrazu.

poprostu.to

Rina Cossack Wedding

Główne założenie kolekcji Rina Cossack to pokazanie, że suknie ślubne mogą być wygodne, lekkie, wykonane z bardzo dobrych tkanin i przystępne cenowo. Projekty są klasyczne, podkreślające kobiece kształty i zgodne z najnowszymi trendami. W sezonie 2018 znajdziemy motywy z piór, lekkie tiule, falbany, odkryte ramiona i francuską koronkę.

rinacossack.com