Moment wyjścia Młodej Pary z Kościoła to jeden z ważniejszych elementów ślubu, ponieważ po raz pierwszy ukazują się „światu” jako małżeństwo. Chwila ta, powinna mieć więc piękną i wyjątkową oprawę. Tradycyjnie obsypuje się ich ryżem lub monetami. Młodzi jednak, coraz częściej odrobinę modyfikują tradycję, zapewniając temu momentowi często naprawdę spektakularną oprawę. W Polsce od kilku lat ogromną popularnością cieszą się zimne ognie i płatki kwiatów. Poniżej 5 pomysłów na zarówno barwne jak i zabawne wyjście, które są hitem tego sezonu – sprawią, że zarówno Wy jak i wasi goście zapamiętacie to wydarzenie na długo, a i zdjęcia będą wyglądać fantastycznie.

Confetti

Znane chyba każdemu… Możesz wybrać tyle kolorów ile tylko chcesz, mogą nawiązywać do Twojego bukietu, wystroju na sali czy być po prostu zbiorem Waszych ulubionych kolorów. Nie ważne czy zdecydujecie się na obsypywanie przez znajomych czy na poppersy, kolorowe confetti na zdjęciach na pewno będzie wyglądać bajecznie.

Serpentyny

Tu również możecie postawić na jeden lub kilka kolorów. Bardzo ciekawy efekt uzyskacie używając błyszczących wstążek, zwłaszcza przy wieczornych zdjęciach. Warto również zauważyć, że zarówno confetti jak i serpentyny to także dość ekonomiczne rozwiązanie.

Świece dymne

Niektórzy z was pewnie stwierdzą, że to dość kontrowersyjny pomysł, jednak coraz śmielej wkraczający na rynek ślubny – trzeba przyznać efekt jest spektakularny. Możecie mieszać i dopasowywać kolory do swojego motywu lub nadać mu marzycielski charakter. Jedna uwaga: świecie brudzą, więc uważaj na suknie.

Bańki mydlane

Cieszą się powodzeniem już od jakiegoś czasu, nie ma się czemu dziwić, ponieważ to powrót do dzieciństwa, a więc zabawy. Uwielbiają je zarówno Młodzi, goście jak i fotograf. Na zdjęciach wygląda to naprawdę oszołamiająco.

Wata cukrowa

Pomysł ten zaskoczył i mnie, ale przeglądając ostatnio kilka zdjęć z takim właśnie „wyjściem”, przekonałam się to tego pomysłu. Szyszki z waty cukrowej w pastelowych kolorach to zarówno efektowne zdjęcia jak i odrobiona słodyczy dla gości przed weselem.

Zdjęcia: brides.com