Każdy nowy sezon niesie za sobą nowe pomysły i rozwiązania. Zbliżający się sezon ślubny 2018 również pełen jest świeżych idei. Warto im się przyjrzeć, ponieważ odpowiednio dobrane dekoracje podkreślają niepowtarzalny nastrój ważnych chwil.

Marmur i miedź

To nowoczesne połączenie króluje już w przypadku wystroju wnętrz, jednak ta „elegancka para” jest równie piękna na ślubach. Marmurowe akcenty z metalicznymi elementami miedzi dodadzą Twojemu przyjęciu ciepła i elegancji.

Figury geometryczne

Uwielbiam pomysł łączenia eleganckich kształtów geometrycznych z naturalnymi elementami czy kwiatami. Niezależnie od tego, czy umieścisz złote sześcioboki na torcie weselnym, czy w centralnym punkcie na weselnym stole, kształty geometryczne są ładnym i zaskakującym dodatkiem do wystroju przyjęcia weselnego.

Odważne kwiaty

Kolorowe bukiety weselne i aranżacje kwiatowe powinny być w wielkim stylu – i to dosłownie. W nadchodzącym sezonie stawiamy na kontrasty. Nie bój się mocniejszych kolorów.

Barwy nieba

Niebieski to nowy, ulubiony kolor w akcentach. Bez wysiłku, romantycznie, eterycznie, nie wspominając już o tym, ze świetnie komponuje się z innymi kolorami. Wybierając jasny, wyciszony niebieski nadasz swojemu przyjęciu nowoczesną estetykę.

Z każdym trendem należy obchodzić się ostrożnie i uważać, aby nie „wypaść za burtę”. Pamiętaj, że to w końcu Twój ślub i zdjęcia będziesz miała przez dziesięciolecia – Twoim celem powinno być zorganizowanie przyjęcia, które będziesz kochać tak samo za 10, 20 czy 30 lat. Postaraj się zachować równowagę z trendami, które odzwierciedlają Twoją osobowość i tradycyjne elementy, aby utrzymać wszystko „uziemione” i ponadczasowe. Znalezienie harmonii między tymi dwoma składnikami pozwoli Twojemu przyjęciu weselnemu przetrwać próbę czasu.

Zdjęcia: Haniel Singh Photography