Chociaż rok 2017 się jeszcze nie skończył i jesień również stwarza możliwość zorganizowania cudownego wesela, to coraz częściej słyszy się o tendencjach na przyszły sezon. Poniżej przedstawiam 7 najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu ślubnego.

1 Powszechny róż

Ten emocjonujący odcień był w centrum projektantów mody, wnętrz i innych trendów przez cały rok 2017, ale na następny rok, róż przejmuje również ślubną scenę. Różowy może być tiul, haft czy biżuteria.

Zdjęcia: Courtesy of Wed Luxe, @MyWeddingInspiration, Imaxtree, Temperley Bridal, and Iska

 

2 Peleryny

Doskonale nadają się do ślubów, które mają się odbyć zimą. Peleryny to także elegancki sposób na dodanie lekkiej warstwy do sukni bez zakłócania jej stylu.

Zdjęcia: Courtesy of One Fab Day, Wed Luxe, Alexandra Grecco, Krikor Jabotian, Michael Cinco, @MyWeddingInspiration, Temperley London Bridal, and Imaxtree

 

3 Pióra

Pióra to najprostszy sposób na dodanie blichtru Twojej stylizacji. Można postawić na upierzoną spódnice lub właśnie wyżej wspomnianą pelerynę. Kluczem do włączenia piór do Twojego ślubnego wyglądu jest pamięć o tym, że czasami mniej znaczy więcej.

Zdjęcia: Courtesy of @APracticalWedding, Wed Luxe, Mira Zwillinger, Imaxtree, and Mihano Momosa

 

4 Ekstremalny welon

W najbliższym sezonie zobaczymy odejście od koronkowych welonów na rzeczy niezwykle prostych w konstrukcji za to bardzo długich.

Zdjęcia: Courtesy of Twigs & Honey, Martha Stewart Weddings, Getty Images, and Temperley Bridal

 

5 Śmiałe zdobienia

Nic tak nie mówi o wielkości lat 20. XX wieku, jak suknia ślubna, która dosłownie cała jest w koralikach. Jeśli Daisy Buchanan jest Twoją ślubną idolką, ten trend jest dla Ciebie.

Zdjęcia: Courtesy of Krikor Jabotian, WedLuxe, @MyWeddingInspiration, Lionsgate Event Center, and Imaxtree

 

6 Czarne akcenty

Decydując się na czarne elementy w dniu ślubu możesz mieć poczucie zbyt dalekiego odejścia od tradycji. Warto jednak pamiętać że czerń emanuje nowoczesnością i idealnie sprawdzi się w subtelnych dodatkach.

Zdjęcia: Courtesy of Mod Wedding, Wed Luxe, Deer Pearl Flowers, Imaxtree, Chanelissima, @CatBirdNyc, and @APracticalWedding

 

7 Tren XXL

Dla wielu panien młodych tren to nieodłączny atrybut sukni ślubnej. Podobnie jak długi welon, nadaje on elegancji i dostojności każdej ślubnej kreacji.

Zdjęcia: Courtesy of Wed Luxe, Trunk Archive, Victoria Swarovski, Imaxtree, Michael Cinco, and Hamda al Fahim